Ольга Герасим’юк під час телемарафону «Єдині новини» розповіла про боротьбу з російською пропагандою в Україні та країнах ЄС - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Ольга Герасим’юк під час телемарафону «Єдині новини» розповіла про боротьбу з російською пропагандою в Україні та країнах ЄС

Голова Національної ради Ольга Герасим’юк в ефірі телемарафону «Єдині новини» 9 серпня розповіла про спільну боротьбу з російською дезінформацією і пропагандою українським та європейськими медіарегуляторами.

  • Російська пропаганда працює не лише на українську територію, вона нищить також європейського слухача і глядача, отруює його, принижує.
  • Французький медіарегулятор Arcom оприлюднив рішення про надсилання супутниковому оператору Eutelsat SA офіційного повідомлення про припинення трансляції російського телеканалу «НТВ Мир».
  • Медіаосвіта, медіаграмотність – важлива складова нашої роботи як серед українців, так і серед західних країн. Оскільки ми живемо у цифрову епоху, то пропаганда заходить і через цифрові платформи.
  • Новий закон про медіа надасть регулятору механізми боротьби з російською пропагандою.

Докладніше про це дивіться тут

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше