Про перші воєнні хроніки життя українських медіа і проєкт «Media heart of Ukraine» розповіла Ольга Герасим’юк на телеканалі «Freedom» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Про перші воєнні хроніки життя українських медіа і проєкт «Media heart of Ukraine» розповіла Ольга Герасим’юк на телеканалі «Freedom»

Проєкт «Медійне серце України» («Media heart of Ukraine») створений для того, щоб підтримати українські медіа в інформаційному спротиві рашистам і задокументувати злочини російських окупантів проти українських медійників. У цьому проєкті Національна рада буде розповідати про те, як українські телерадіоорганізації і провайдери програмної послуги в надскладних обставинах і з великою загрозою власному життю борються за ефір і можливість доносити людям правду. Про цей проект і першу оприлюднену в його рамках історію бучанського телеканалу «Погляд» та місцевого провайдера «Бест» розповіла в ефірі телеканалу «Freedom» голова Національної ради Ольга Герасим’юк.

Вона також згадала про болючу історію «Радіо М» зі Слов’янська, яке  2014 року вже пережило напад рашистів, катування і втрати. Сьогодні це радіо переїхало і виходить в ефір із більш безпечних місць.

«Цей наш проєкт, це наше серце – воно б’ється. Воно повинно мати голос, і має бути почутим», –  сказала Ольга Герасим’юк.

Детальніше про воєнні хроніки життя українських медіа і проєкт «Media heart of Ukraine» тут

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше