Ми розробляємо усі механізми, щоб Закон «Про медіа» повноцінно запрацював – Ольга Герасим’юк - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Ми розробляємо усі механізми, щоб Закон «Про медіа» повноцінно запрацював – Ольга Герасим’юк

Ольга Герасим’юк в ефірі телеканалу «Ми-Україна» – про ситуацію з мовленням на Чернігівщині, протидію російській пропаганді, про повноваження, які дає Національній раді Закон України «Про медіа».

  • Чернігів демонструє не тільки ті втрати і той жах, який приносить росія на українські землі, а й те, як швидко український народ стає до опору, як швидко Україна протидіє злу.
  • Медійники Чернігівщини продемонстрували надзвичайно високі зразки професійної мужності та єдності. Вони продовжували працювати під час оточення міста.
  • Російські ЗМІ намагаються усілякими шляхами обходити застосовані Європейським Союзом до них санкції. У своєму листі до Міністерства закордонних справ Національна рада звернула увагу про необхідність консультацій з європейськими колегами щодо розроблення такого механізму європейської дії, щоби можна було доводити до кінця застосовані ЄС санкції.
  • З набуттям чинності Законом України «Про медіа» Національна рада зможе потужніше реагувати на платформи, які просувають російську пропаганду.
  • Національна рада розробляє механізми, щоб Закон «Про медіа» повноцінно запрацював. 
  • Боротьба з пропагандою – це щоденна робота, яка потребує значних зусиль, особливо для прикордонних областей, куди дістають сигнали російських і білоруських передавачів.
  • Закон «Про медіа» містить 9 Розділ, який передбачає багато заходів щодо реагування на ворожу пропаганду, посилення захисту інформаційного простору України. Окреслює запобіжники проти ворожої дезінформації. Надає Національні раді право блокувати анонімні ресурси, які намагатимуться просувати в Україні російську пропаганду.
  • Національна рада звернулася листом до МЗС з тим, щоби припинити поширення у сербських онлайн-медіа та ЗМІ інформації про набір найманців для війни в Україні.

Детальніше дивіться тут:

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше