Україна в центрі уваги засідання Керівного комітету Ради Європи з питань медіа та інформаційного суспільства (CDMSI) - Ольга Герасим‘юк - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Україна в центрі уваги засідання Керівного комітету Ради Європи з питань медіа та інформаційного суспільства (CDMSI) – Ольга Герасим‘юк

Голова Національної ради Ольга Герасим’юк в ефірі телеканалу «ICTV» розповіла глядачам Єдиного марафону про головні теми першого за два роки офлайн-засідання CDMSI.

Учасники висловлювали свою підтримку, цікавилися, чим вони можуть допомагати інформаційному простору України. Хвилиною мовчання вшанували всіх журналістів, що стали жертвами російської агресії.

Засідання Комітету Ради Європи вперше відбувалося без росіян, які упродовж останніх років особливо завзято блокували ухвалення дуже важливих документів і резолюцій з питань свободи слова. Тепер робота стала набагато конструктивнішою.

Голова Національної ради наголосила, що викликам гібридної війни треба протистояти разом, що необхідно і далі впливати на європейські медійні бізнеси, які досі толерують росії.

Майже 70 мільйонів російськомовних мешканців обрали своїм домом Європу, проте вони і досі є споживачами пропагандистської інформації, і треба розуміти, як вона впливає на цих людей, що вона вкладає у їхні голови.

Альтернативою такого впливу може бути тільки якісна журналістика, і над тим, щоб вона утвердилася в цифрову епоху, треба працювати спільно. Україна готова ділитися своїм досвідом.

Повністю подивитися інтерв’ю голови Національної ради можна тут

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше