Яким має бути телебачення майбутнього? – інтерв’ю голови Національної ради Ольги Герасим’юк телеведучому Вадиму Карп’яку
Ольга Герасим’юк переконана, що телебачення до війни і нині кардинально змінилося:
- Раніше не всі хотіли говорити про добро, про хороші події і явища, бо для того, щоб розповідати про них цікаво, треба мати хист.
- Зло не потребує особливих умінь, воно і так яскраве і вражаюче, тому його було дуже багато на екранах.
- Нині ж маємо унікальне явище, прикладів якого не існує у світі, – єдиний спільний марафон найбільших телевізійних груп, який розповідає людям про події, акцентуючись саме на хорошому, підтримує людей.
- Можна говорити також і про проблеми, яких дуже багато, але говорити про хороше, говорити з оптимізмом – у цьому є зараз найбільша необхідність, бо суспільство потребує надії!
- Глядач, звісно, хоче серйозної розмови і аналізу, але нині така ситуація, що не про все можна говорити, і журналісти змушені часом вдаватися до самоцензури, а це може впливати на їх професіоналізм.
- Питання журналістської етики нині лишається відкритим, особливо це стосується тих журналістів, які ще зовсім недавно поширювали ворожі для нашої країни меседжі, і про це має бути серйозна розмова після війни.
Про те, яким має стати наш інформаційний світ після Перемоги, докладніше дивіться тут
Подати запит
на публічну інформацію