«Відікон» підтримує талановиту молодь - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

«Відікон» підтримує талановиту молодь

Традиційно напередодні Нового року Міжрегіональний телерадіофестиваль «Зоряний простір» збирає в Сумах обдарованих дітей, щоб визначити найяскравіших і найталановитіших.Сумська телерадіокомпанія «Відікон», яка є засновником і незмінним організатором «Зоряного простору», транслюватиме повну сценічну версію концертного дійства на своєму каналі. Про нових зірок фестивалю будуть підготовлені окремі передачі та відзняті відеокліпи з їх участю.

«Допомогти юним талантам розкритися, досягти нових творчих вершин і запалити нову зірку – це добра справа, яку ми трепетно леліємо і підтримуємо. Наш девіз – «Відкриваймо зірки разом», – говорить координатор і творчий натхненник проекту, режисер телерадіокомпанії «Відікон» Наталія Черкасенко.Цього разу в творчому марафоні, відбіркові тури якого проходили упродовж місяця, а загальна підготовка тривала протягом року, змагалися більше ніж сімсот учасників віком від 5 до 22 років. За підсумковими результатами визначено кращих виконавців. Вони і представили свої творчі здібності на гала-концерті, що відбувся в стінах оновленого після реконструкції Обласного академічного театру драми та музичної комедії імені Щепкіна.

Високоповажне журі фестивалю, яке очолювала народна артистка України Олександра Сокол, оцінювало виступи учасників у реальному форматі. Конкурсанти були представлені в різних вікових категоріях у таких номінаціях: соліст-вокаліст, вокальний ансамбль, малі форми (дует, тріо, квартет), хореографія (класика, народний танець, денс-шоу), фешн (театр моди).Святкове театралізоване арт-шоу подарувало багато радості глядачам, які зустрічали всіх виконавців теплими оваціями. Визначено володарів гран-прі фестивалю. Кращі таланти – «зірочки» фестивалю, які зійшли на зоряний небосхил цього престижного конкурсу, – одержали також дипломи призерів і цінні подарунки від спонсорів.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше