Відлуння Євро на Полтавщині

14.06.2012

Телеканал Полтавської ОДТРК «Лтава» у дні, коли проходить футбольний чемпіонат Євро-2012, постійно інформує своїх глядачів про матчі, що відбуваються в Польщі та Україні.


Серед інформацій про змагання особливо цікавим є телерепортаж Сергія Блавацького і Павла Бабінчука, знятий у кількох полтавських фан-зонах під час матчу збірних України та Швеції. Одну з таких фан-зон в обласному центрі облаштували у мікрорайоні «Левада». Її ініціаторами стали дві обласні громадські організації, кілька церков і релігійних громад. Вхід вільний, але за умови не розпивати спиртні напої, не палити, не вигулювати домашніх тварин…
Ще одна фан-зона – у кафе «Чемпіон». Його назва стала символічною. Коли на полі в Києві Андрій Шевченко забив голи, емоції у фан-зонах зашкалювали.


У ранковій передачі «Ранок на «Лтаві» враженнями про Євро-2012 діляться заслужені спортсмени, представники спортивних управлінь при ОДА та міськвиконкомі, уболівальники, котрі побували на різних матчах.
Ще один захоплюючий репортаж Дмитра Демиденка та Олега Зайця – із Кременчука. Багато мешканців наддніпрянського міста віддають перевагу вболівати за улюблені команди в кафе та на площі Незалежності, де встановлено великий екран.
Атмосфера єднання та приналежності до футбольної когорти щоразу охоплює буквально всіх, хто домашній комфорт поміняв на вир емоцій та пристрастей у компанії справжніх фанів.