Відучора Дмитро Кисельов у переліку осіб, які створюють загрозу безпеці України – за ініціативи Національної ради - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Відучора Дмитро Кисельов у переліку осіб, які створюють загрозу безпеці України – за ініціативи Національної ради

На звернення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Міністерство культури та інформаційної політики 17 лютого 2022 року  внесло одного з найвідоміших російських пропагандистів, генерального директора російського державного інформагентства «Росія сьогодні» Дмитра Кисельова до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці.

Відповідний наказ міністерство ухвалило на підставі рішення Національної ради від 10 лютого 2022 року № 117. Наказ Міністерства культури та інформаційної політики оприлюднено на офіційному сайті.

Нагадуємо, що з березня 2014 року Дмитро Кисельов був та залишається одним із головних провідників державної пропагандистської кампанії Російської Федерації у медіа. Рішенням Ради Європейського Союзу в березні 2014 року до нього застосовано персональні санкції за дії, які підривають чи загрожують територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України.  У червні 2018 року економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) застосовано до Дмитра Кисельова й Указом Президента України. Його прізвище внесено до списку санкційних осіб безстроково.

Національна рада й надалі пропонуватиме міністерству поповнювати цей перелік прізвищами тих публічних осіб, які працюють проти Української держави.

На сьогодні до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, внесено 209 осіб.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше