Вінниччина готується до вимкнення аналогового телебачення - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Вінниччина готується до вимкнення аналогового телебачення

У рамках програми відключення аналогового ефірного мовлення на території Вінницької області представник Національної ради Вадим Мазурик з метою інформування громадськості і мешканців краю про перехід на цифрове телебачення взяв участь у низці спільних із місцевою владою заходів.

14 серпня під час прес-конференції, проведеної разом із Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, Вадим Мазурик поінформував вінницькі ЗМІ про програму  вимкнення аналогового мовлення та інші аспекти впровадження цифрового телебачення. Зокрема, він розповів журналістам про «проблемні території», до яких сигнал цифрових передавачів не сягає, і озвучив позицію Національної ради стосовно усіх порушених питань.

Представник Національної ради також напередодні презентував доповідь на цю тему на апаратній нараді в обласній державній адміністрації. Під час свого виступу він повідомив присутнім про рівень забезпеченості населення тюнерами, покриття території області цифровим сигналом, а також запропонував для обговорення актуальні питання щодо невідкладних завдань для департаментів та управлінь на перехідний період.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше