Віталій Портников виходить зі складу Наглядової ради суспільного мовника - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Віталій Портников виходить зі складу Наглядової ради суспільного мовника

До Національної ради 24 жовтня 2017 року надійшла заява від члена Наглядової ради ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» Віталія Портникова про складання повноважень за власним бажанням.

Віталій Портников – відомий український журналіст, ведучий програм та політичний аналітик був рекомендований до складу Наглядової ради НСТУ фракцією політичної партії «Народний фронт» у Верховній Раді України.

Відповідно до пункту 5 статті 8 Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» у разі дострокового припинення повноважень члена Наглядової ради НСТУ, обраного від депутатської фракції чи групи, така депутатська фракція чи група ухвалює рішення про обрання нового члена Наглядової ради НСТУ.

Отже, регуляторний орган очікує від депутатської фракції політичної партії «Народний фронт» подання, аби внести зміни у рішення від 17 грудня 2015 року № 2208 «Про затвердження складу Наглядової ради».

 

Ілюстрація з сайту www.radiosvoboda.org

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше