Вітання голови Національної ради Володимира Манжосова з нагоди 20-річчя "Форуму видавців" - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Вітання голови Національної ради Володимира Манжосова з нагоди 20-річчя “Форуму видавців”

Дорогі друзі!Вітаємо з 20-річчям найбільший книжковий форум країни, який по праву має статус міжнародного.
Його унікальність насамперед у тому, що тут надзвичайно гармонійно поєднуються книговидавництво і бізнес, література і журналістика, театр і живопис… А сучасна стилістика цього заходу повністю співпадає з потребами самого суспільного розвитку, головна мета якого – духовне багатство нації.Прикметно, що велика увага на форумі приділяється саме юній читацькій аудиторії. І в цьому він співзвучний з діяльністю регуляторного органу в сфері телерадіомовлення, пріоритетним напрямом якого також є підтримка дитячого мовлення.Безперечно, нині – час стрімкого розвитку інформаційних технологій. Однак, друковане слово продовжує залишатися найбільш вагомим і значущим засобом упливу. І цілком закономірно, що особлива увага до його збереження та розвитку приділяється саме в історичній «колисці» українського книгодрукування – славетному Львові.


Тож нехай і надалі нас єднає на інформаційній ниві спільна любов до книги – невичерпного джерела розумного, доброго і вічного!
Голова Національної ради України
з питань телебачення і радіомовлення В. Манжосов

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше