Вітання з Новорічними і Різдвяними святами - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Вітання з Новорічними і Різдвяними святами

Шановні колеги!

Усі ми підсумовуємо рік минулий і зазвичай бачимо в ньому як успіхи, так і невдачі, яких не змогли оминути, адже наша галузь розвивається і змінюється так стрімко, що доводиться увесь час розвиватися і змінюватися й самим.

Ми разом працювали над розширенням мереж національного телерадіомовлення, розбудовували мовлення на сході країни і на Автономну Республіку Крим, розвивали суспільного мовника, радіо громад і мовлення на прикордонні, боронили нашу сферу від пропаганди і мови ненависті. У нас є спільні здобутки з імплементації мовного законодавства та створення національних програм, передач і фільмів.

У прийдешньому році нас чекає багато змін і трансформацій, адже незабаром галузь отримає новий профільний закон, за яким доведеться жити і творити. Національна рада  потребує змін і готова до їх впровадження, адже найважливіше її завдання – сприяти сучасному розвиткові вітчизняної медійної сфери та її інтеграції у світовий інформаційний простір.

Вітаємо медійну спільноту із Новорічними і Різдвяними святами!

Зичимо кожному із вас, колеги,  нових досягнень і перемог, успіхів у всіх починаннях, затишку й тепла в оселях, добра і щастя в родинах. Нехай буде мирним небо над нашою Вітчизною!

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше