Вітаємо із Днем журналіста! - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Вітаємо із Днем журналіста!

Шановні колеги,

 вітаємо з професійним святом – Днем журналіста!

Телебачення та радіо, медіа, все українське суспільство потребує сьогодні чесної і об’єктивної журналістики, як ніколи раніше. Нині, коли думка кожної письменної людини може бути легко донесена завдяки сучасним засобам комунікації, коли політичним протистоянням просякнута кожна хвилина життя країни, саме професійна журналістика єдина може окреслити реальні контури навколишнього  світу, стати мірилом правди і захистом від ненавмисних або зумисних її перекручувань.

 Насправді так було завжди, і у всі часи, саме завдячуючи найкращим у професії, ми мали розуміння того, що відбувається зі світом, з суспільством, із кожним із нас. Порівняння журналістики з військовими діями, яке – на жаль – нам зрозуміле краще,ніж багатьом іншим, має право на існування. І це порівняння змушує думати про безпеку журналістів і відповідальність влади, про необхідність постійного діалогу заради впевненого майбутнього.

 Але сьогодні журналістика переживає період нового осмислення свого становища в медійному просторі, і сьогодні  саме час створювати і зміцнювати такі професійні організації, які би дозволяли вести спілкування з суспільством і державою на рівних, із взаємною повагою та розумінням перспектив.

 І ще – пам’ятаймо, що наші суспільні обов’язки не мають заступати в нас звичайних людей із щоденними радощами і потребами, тому в цей день поряд із професійними побажаннями зичимо всім нам здоров’я, вдачі, щоденного просування вперед до особистого успіху.

Ольга Герасим’юк, журналістка, голова Національної ради

 Пресслужба Національної ради

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше