Внесено зміни до плану з підготовки регуляторних актів на 2011 рік

18.11.2011

17 листопада Національна рада ухвалила рішення згідно з яким до Плану діяльності з підготовки регуляторних актів Національної ради на 2011 рік додано ще один пункт.

А саме: пункт 10 «Зміни до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору». План розвитку був затверджений у грудні минулого року. Як зазначається в самому документі, його переглянуть задля вдосконалення з огляду на ті зміни, що відбулися у телерадіоінформаційній сфері упродовж року, та перспективи на майбутнє.

Загалом, План діяльності з підготовки регуляторних актів Національної ради на 2011 рік [nrada.gov.ua/ua/1284538615/1284971818.html] складається із 10 актів. До нього здебільшого входять питання щодо поточної регуляторної і наглядової діяльності Національної ради. Наприклад, про порядок здійснення перевірок, правила ведення мовлення в дні трауру, правила видачі, переоформлення та продовження ліцензій, порядок ретрансляції іноземних телепередач, порядок надання висновків щодо електромагнітної сумісності та ін.

_____________________________________________________________________________
Стежте за нашими новинами на facebook.com/NacRada та twitter.com/NacRada