Внесено зміни до універсальної програмної послуги Костянтинівки, Краматорська та Нововолинська - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Внесено зміни до універсальної програмної послуги Костянтинівки, Краматорська та Нововолинська

На засіданні Національної ради 22 вересня серед інших було ухвалено три рішення про внесення змін до переліку програм, які є обов’язковими для включення до складу універсальної програмної послуги в містах Костянтинівці та Краматорську Донецької області й місті Нововолинську Волинської області. Про це повідомив журналістам член Національної ради Євген Баранов на брифінгу, що відбувся по закінченню засідання.

Ці питання були розглянуті на засіданні у зв’язку зі зверненнями до Національної ради провайдерів програмної послуги щодо неякісного прийому телевізійних програм і неможливості їх належної трансляції. Національна рада звернулася до Українського державного центру радіочастот із проханням провести вимірювання напруги електромагнітного поля передавачів. Після отримання відповідних висновків Національна рада ухвалила внести зміни до переліку програм, які є обов’язковими для включення до складу універсальної програмної послуги.

З переліку програм, які є обов’язковими для включення до складу універсальної програмної послуги в м. Нововолинську Волинської обл., вилучено програму ТОВ „Володимир-Волинське агентство телевізійного мовлення „Володимир” на 37 ТВК ,м. Володимир-Волинський Волинської області.

З переліку програм, які є обов’язковими для включення до складу універсальної програмної послуги в м. Краматорську Донецької обл., вилучено програму ТОВ "Скіф-2" на 41 ТВК, м. Костянтинівки Донецької області.

З переліку програм, які є обов’язковими для включення до складу універсальної програмної послуги в м. Костянтинівці, вилучено програму ТОВ „ТРК ”САТ-плюс” та ПП „ТРК ”Схід” на 24 ТВК (м. Краматорськ), програму ТОВ ТРК „Заказ” на 25 ТВК (м. Артемівськ), програму ТОВ „Компанія інформації радіо телекомунікації „ТОР” на 36 ТВК (м. Краматорськ), програму КП „Артемівське телерадіомовлення” на 43 ТВК (м. Артемівськ).

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше