Внесено зміни до УПП в Красноармійську

17.11.2011

Національна рада вирішила внести зміни до переліку програм універсальної програмної послуги у Красноармійську Донецької області. Таке рішення ухвалене через виявлення слабкого телевізійного сигналу одного із каналів у цьому населеному пункті.

З переліку універсальної програмної послуги вилучено програми КП «ТРК «Інфо-центр». Провайдер програмної послуги ТОВ «Краснет», що здійснює свою діяльність у Красноармійську Донецької області, виявив, що у них відсутній впевнений прийом програм КП «ТРК «Інфо-центр», що мовить із міста Селідового.

Отже, провайдер звернувся до Українського державного центру радіочастот з проханням перевірити сигнал. Результати проведених робіт підтвердили, що рівень телевізійного сигналу згаданої компанії недостатній для якісного прийому цього каналу в Красноармійську.

Загалом, до складу універсальної програмної послуги входять 12 програм, що мовлять із Донецька чи Красноармійська. У Законі України «Про телебачення і радіомовлення» зазначається, що універсальна програмна послуга – це пакет програм телерадіоорганізацій, які відповідно до ліцензій здійснюють наземне ефірне мовлення на визначеній території.

_____________________________________________________________________________
Стежте за нашими новинами на facebook.com/NacRada та twitter.com/NacRada