Внесено зміни до переліку дозволених для ретрансляції програм щодо іноземного телеканалу «History» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Внесено зміни до переліку дозволених для ретрансляції програм щодо іноземного телеканалу «History»

Національна рада внесла зміни до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України. Відповідне рішення, ухвалене на засіданні 4 червня, стосувалося іноземного телеканалу «History».

Наразі у переліку іноземних програм містяться «Тhe History Channel (Europe)» та «The History Channel Europe HD», країна правовласник – Велика Британія, мова програм – англійська, російська.

ТОВ «МБГ ЮА» як представник компанії «A&E Television Networks LLC» (США) (далі – AETN) звернулася до Національної ради щодо зміни юрисдикції та назви цих телевізійних програм. У заяві зазначалося, що компанія «AETN UK» (дочірня компанія AETN у Великій Британії) повернула попередні дозволи на мовлення британському медіарегулятору Ofcom, водночас компанія «AETN UK Germany GmbH» отримала німецькі дозвільні документи на розповсюдження телевізійної програми «History EU» з 01.01.2020. Для підтвердження цієї інформації компанія надала відповідну копію листа від Баварського регуляторного органу для нових засобів масової інформації (BLM). Також у листі повідомлялося, що «редакційні рішення» щодо програм будуть ухвалюватися в Німеччині.

Моніторинг іноземного телеканалу «History EU» засвідчив, що телевізійна програмна послуга транслюється 24 години на добу, мова – російська та англійська, формат мовлення – пізнавальний. В ефірі не виявлено реклами, програм (передач), які можуть завдати шкоди фізичному, психічному чи моральному розвитку дітей та підлітків, порнографічних передач, а також фільмів, демонстрування яких заборонено на території України. Ефірний логотип телевізійного каналу «History EU» – «History».

Відповідно до ухвалених Національною радою змін у переліку іноземних програм відтепер містяться такі відомості: назва програми – «History EU» (ефірний логотип «History»); країна-правовласник (виробник) – Федеративна Республіка Німеччина; стандарти технічної якості –  у форматах SD та HD.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше