Внесено зміни до Порядку видачі та анулювання дозволів на тимчасове мовлення - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Внесено зміни до Порядку видачі та анулювання дозволів на тимчасове мовлення

На засіданні 20 серпня Національна рада затвердила зміни до Порядку видачі та анулювання дозволу на тимчасове мовлення, умов дозволу та порядку здійснення нагляду за додержанням законодавства про телебачення і радіомовлення телерадіоорганізаціями, що здійснюють тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення на підставі відповідного дозволу. Відповідне рішення ухвалено з метою удосконалення процедурних питань видачі та анулювання дозволу на тимчасове мовлення, умов дозволу, що виникли у процесі практичної реалізації та застосування на практиці відповідних положень законодавства.

Зміни вносяться до розділу IІІ. Видача, продовження та анулювання телерадіоорганізаціям дозволу на тимчасове мовлення, зокрема в пункти 7, 9, 12, 13 Порядку.

Порядок доповнено підставами для внесення змін до умов дозволу на тимчасове мовлення та анулювання дозволу.

Мета цих змін  – забезпечити оперативне реагування з боку Національної ради у разі реорганізації/переплануванні мовлення задля підтримки різноманітності змістового наповнення, співвідношення форматів мовлення та забезпечення дотримання Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору.

Також зміни спрямовані на спрощення процесуальних дій Національної ради під час видачі, а, по суті, продовженні строку дії дозволу на наступний період.

 Зміни до Порядку внесено з урахуванням результатів громадського обговорення проєкту змін та відповідно до статей 1, 23 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», статті 14, частини другої статті 24 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення».

 Регуляторний акт буде поданий на реєстрацію до Міністерства юстиції України. Після реєстрації у Міністерстві юстиції документ буде оприлюднено на сайті Національної ради.

 

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше