Володимир Манжосов і Лариса Мудрак взяли участь у Всеукраїнській нараді з питань захисту прав дитини

04.12.2012

Сьогодні під головуванням Президента України Віктора Януковича відбулася Всеукраїнська нарада з питань захисту прав дитини. Від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення участь у ній взяли голова регуляторного органу Володимир Манжосов і заступник голови Лариса Мудрак.

«Захист дитини, дотримання її прав тісно пов’язане з національною безпекою і майбутнім держави», – наголосив під час виступу Президент.

Нагадаємо, що Національна рада тісно співпрацює з Уповноваженим Президента України з прав дитини Юрієм Павленком у питаннях упровадження національної системи позначок для захисту дітей від інформації, що може шкодити їхньому здоров’ю і розвитку.

З цією метою створено міжвідомчу робочу групу, головне завдання якої здійснити розробку та поетапне впровадження національної системи «розумних символів» на всіх вітчизняних телеканалах.

У рамках робочої групи здійснено наукове соціологічне дослідження уявлень батьків і дітей про ризики перегляду телевізійних програм та фільмопоказу, основний висновок якого – створення відповідної системи підтримується в українському суспільстві.

На замовлення Міжвідомчої робочої групи студенти і викладачі Київського національного університету технологій та дизайну на основі наукових висновків розробили варіанти можливих позначок негативного контенту та вікових груп. Проект позначок було обговорено на засіданні Міжвідомчої робочої групи 5 листопада 2012 року.

Як заявив Віктор Янукович, 2013 рік в Україні буде Роком дитячої творчості. «Я підпишу Указ і оголошу 2013 рік Роком дитячої творчості. Це не буде просто лозунг – безумовно, ми подивимося на всі видатки бюджету», – наголосив Глава держави.

Фото із сайту Президента України