Володимир Манжосов і Євген Баранов взяли участь у міжвідомчій нараді з питань цифрового мовлення

19.09.2011

17 листопада ц.р. в Державній адміністрації зв’язку відбулася нарада з питань впровадження цифрового мовлення в Україні за участі голови Національної ради Володимира Манжосова, члена Національної ради Євгена Баранова і представників міністерств та відомств, причетних до створення багатоканального мовлення в Україні.

3 вересня 2010 року Національна рада погодила План заходів щодо впровадження цифрового телерадіомовлення в Україні, запропонований Державною адміністрацією зв’язку. На нараді обговорювався його остаточний варіант у зв’язку зі змінами, запропонованими іншими міністерствами та відомствами.

Відповідно до Плану, Національна рада залучена до участі у восьми заходах, які стосуються термінів проведення конверсій радіочастотного ресурсу для впровадження цифрового телерадіомовлення, забезпечення малозахищених верств населення перетворювачами, надання пропозицій Кабінету Міністрів України стосовно порядку ввезення на територію України обладнання, сумісного зі стандартом DVB-T.

Учасники наради погодилися, що, враховуючи доручення Президента України від 22 жовтня 2010 року, необхідно розглянути всі можливі шляхи оптимізації процесу переходу на цифрове мовлення.