Володимир Манжосов: у 2012 році малозабезпечені громадяни отримають можливість придбання сет-топ-боксів - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Володимир Манжосов: у 2012 році малозабезпечені громадяни отримають можливість придбання сет-топ-боксів

Наступного року держава подбає про те, щоб частина українських громадян із малозапезпечених верств населення не залишилася без доступу до найпоширенішого виду отримання інформації – телевізійного. Про це заявив голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Володимир Манжосов під час брифінгу, що відбувся в Національній раді 28 вересня 2011 року.


Він зауважив, що у процесі впровадження цифрового наземного телебачення питання про необхідність забезпечення населення цифровими перетворювачами є одним з найгостріших, воно турбує як телевізійну індустрію, так і місцеві органи влади та пересічних громадян.


Володимир Манжосов повідомив представників засобів масової інформації, що відповідний рядок витрат закладено до проекту Державного бюджету України. Передбачається, що на забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення буде виділено 350 млн. 120,0 тис. грн. Розпорядником цих коштів стане Державний комітет телебачення і радіомовлення України. «Сподіваємося, що відповідний рядок витрат не зникне при остаточному ухваленні Державного бюджету України на 2012 рік», – підсумував він.


Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше