Володимир Манжосов увійде до складу Міжвідомчої ради щодо цифрового мовлення - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Володимир Манжосов увійде до складу Міжвідомчої ради щодо цифрового мовлення

12 травня 2010 року відбувся брифінг Національної ради за участі голови Національної ради Володимира Манжосова і заступника голови Лариси Мудрак.

12 травня 2010 року відбувся брифінг Національної ради за участі голови Національної ради Володимира Манжосова і заступника голови Лариси Мудрак. Під час брифінгу Лариса Мудрак повідомила журналістів, що на звернення Кабінету Міністрів України Національна рада ухвалила рішення про те, що голова Національної ради представлятиме регуляторний орган у телерадіоінформаційній сфері в Міжвідомчій раді з координації здійснення заходів щодо впровадження цифрового телерадіомовлення, перше засідання якої відбудеться 26 травня.

„Це головний пріоритет на сьогодні, адже необхідно визначитися – яким саме шляхом Україна буде розвивати своє цифрове мовлення. Ми будемо знати яким чином бачать цей процес представники різних сфер державного управління”, – зазначила Лариса Мудрак.

Прес-служба Національної ради

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше