Володимир Манжосов увійде до складу Міжвідомчої ради щодо цифрового мовлення - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Володимир Манжосов увійде до складу Міжвідомчої ради щодо цифрового мовлення

12 травня 2010 року відбувся брифінг Національної ради за участі голови Національної ради Володимира Манжосова і заступника голови Лариси Мудрак.

12 травня 2010 року відбувся брифінг Національної ради за участі голови Національної ради Володимира Манжосова і заступника голови Лариси Мудрак. Під час брифінгу Лариса Мудрак повідомила журналістів, що на звернення Кабінету Міністрів України Національна рада ухвалила рішення про те, що голова Національної ради представлятиме регуляторний орган у телерадіоінформаційній сфері в Міжвідомчій раді з координації здійснення заходів щодо впровадження цифрового телерадіомовлення, перше засідання якої відбудеться 26 травня.

„Це головний пріоритет на сьогодні, адже необхідно визначитися – яким саме шляхом Україна буде розвивати своє цифрове мовлення. Ми будемо знати яким чином бачать цей процес представники різних сфер державного управління”, – зазначила Лариса Мудрак.

Прес-служба Національної ради

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше