«Воля-кабель» отримала ще 5 ліцензій

24.10.2011

На засіданні 12 жовтня Національна рада задовольнила заяви ТОВ «Воля-кабель», пов’язані з упорядкуванням діяльності компанії, і видала компанії ліцензії провайдера програмної послуги у п’яти містах України: Полтаві, Черкасах, Чернівцях, Запоріжжі та Сумах.

У Полтаві ресурс багатоканальної телемережі з використанням цифрової технології налічуватиме 126 каналів. З них загальна кількість програм – 130, з яких 46% становитимуть вітчизняні програми, і, відповідно, 54% – іноземні.

У Черкасах ліцензія видана на ресурс багатоканальної телемережі з використанням цифрової технології, розміром на 131 канал. З них 48% – вітчизняні та 52% – іноземні програми.

У Запоріжжі ресурс багатоканальної телемережі з використанням цифрової технології налічує 132 канали. Кількість програм – 136, з них 44% – вітчизняних, а іноземних – 56%.

У Сумах, згідно з ліцензією, ресурс багатоканальної мережі з використанням цифрової технології – 121 канал. Загальна кількість програм – 127, з яких 43% – вітчизняних та 57% іноземних.

У Чернівцях ТОВ «Воля-кабель» надаватиме послуги з використанням аналогової технології. Ресурс багатоканальної телемережі – 74 канали. Загальна кількість програм – 77, з них 56% – вітчизняних і 44% – іноземних.

Нагадаємо, що минулого тижня ТОВ «Воля-кабель» отримала ліцензії провайдера програмної послуги на діяльність у Кіровограді, Краматорську Донецької області, Львові, Севастополі, Сімферополі, Вінниці, Кривому Розі, Рівному, Харкові та Херсоні.

_____________________________________________________________________________
Стежте за нашими новинами на facebook.com/NacRada та twitter.com/NacRada