Волинській ОДТРК переоформлено низку ліцензій

06.11.2013

Під час засідання Національної ради 5 листопада регулятор, серед іншого, ухвалив рішення щодо переоформлення низки ліцензій Волинській ОДТРК, м. Луцьк.

Так, ліцензію на здійснення багатоканального регіонального телебачення в телемережі МХ-5 (6 каналів у Волинській обл., обсяг мовлення – по 24 години на добу, мова – українська 100%, логотип: «ВТ») переоформлено у зв’язку зі зміною місцезнаходження каналу та адреси проживання керівника.

Офіс телекомпанії розміщується за адресою: вул. Словацького, 9, м. Луцьк, 43025.

До ліцензії на здійснення ефірного регіонального радіомовлення з використанням частот: 107,3 МГц у м. Луцьку, 105,2 МГц у м. Горохові, 101,6 МГц у м. Нововолинську, обсяг мовлення – по 24 години на добу, позивні: «Волинь моя») внесено також зміну місцезнаходження передавачів – (у м. Луцьку на частоті 107,3 МГц, у м. Нововолинську на частоті 101,6 МГц).

Зміни торкнулися і ліцензій на здійснення ефірного мовлення – (ефірне регіональне (в межах області) телебачення з використанням 24 ТВК у м. Луцьку, 48 ТВК у м. Ковелі, 50 ТВК у м. Горохові, 34 ТВК у м. Нововолинську, обсяг мовлення – по 24 години на добу, мова українська – 100%, логотип: «ВТ») та ефірного радіомовлення (ефірне регіональне (в межах області) радіомовлення з використанням частот: 100,4 МГц у смт Цумані Волинської обл., 107, 8 МГц у смт Любешеві Волинської обл., обсяг мовлення – 12 годин 5 хвилин на добу у відрізках часу, мова: українська, позивні: «Волинь моя»). Окрім змін, внесених до зазначених вище ліцензій, відбулося уточнення територіальної категорії мовлення та змінився оператор телекомунікацій.

Відтепер оператором телекомунікацій стало ТОВ «Телемережі України». Категорія мовлення змінилася з регіонального (в межах області) на регіональне.