Вручено нагороди журналістам Івано-Франківської обласної державної телерадіокомпанії «Карпати»

05.06.2013

Напередодні Дня журналіста в місті Надвірній Івано-Франківської області відбулися урочистості під час яких нагороджено кращих представників засобів масової інформації Прикарпаття: редакцій газет та інтернет-видань, теле- та радіокомпаній області.

Зокрема, серед удостоєних високих нагород є і журналісти Івано-Франківської ОДТРК «Карпати». Галузеву премію «Золоте перо Прикарпаття» секретаріат обласної організації Національної спілки журналістів України заснував з метою підтримки й розвитку національної журналістики, сприяння зростанню професійної і творчої майстерності журналістів області, відзначення праці найбільш цікавих та перспективних авторів, що висвітлюють життя Прикарпаття.

Цьогоріч кращою журналісткою області за вагомі творчі доробки визнана головний редактор відділу інформаційно-публіцистичних програм обласної телерадіокомпанії Галина Добош.

Серед лауреатів обласної премії у галузі журналістики імені Богдана Бойка також є представник ІФОДТРК «Карпати». За творчі набутки, оприлюднені впродовж року у засобах масової інформації, які утверджують гуманістичні ідеали та духовність українського народу, показують історичні витоки народу з національною самобутністю і свідомістю, служать ідеалам демократизму суспільства та спрямовані на розвиток державотворення в Україні, рішенням комісії премію в номінації «електронні ЗМІ» присуджено старшому редактору художніх програм обласного радіо Галині Цвітень.