Вулицю в Запоріжжі назвуть на честь одного із засновників ТРК «Алекс» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Вулицю в Запоріжжі назвуть на честь одного із засновників ТРК «Алекс»

Іменем одного із засновників і головного редактора  телерадіокомпанії «Алекс» Олександра Кузнєцова буде названо вулицю Дніпродзержинську Дніпровського (у минулому Ленінського) району Запоріжжя. Рішення про перейменування вулиці ухвалено 19 лютого на другій сесії Запорізької міської ради.

Олександр Кузнєцов – талановитий журналіст і політик. Розпочинав свій творчий  шлях кореспондентом обласної газети «Комсомолець Запоріжжя», а з часом став головним редактором ТРК «Алекс». У березні 1998 року був обраний народним депутатом Верховної Ради України. Працював у Комітеті з питань  свободи слова та інформації. Олександр Кузнєцов був нагороджений відзнакою міської ради «За особистий внесок у розвиток  міста Запоріжжя». Серце знаного журналіста та політичного діяча зупинилося на 45-му році його плідної праці.

З ініціативним зверненням щодо перейменування вулиці міста Запоріжжя на честь видатного медійника до міської ради від імені усього колективу звернувся генеральний директор телерадіокомпанії «Алекс» Анатолій Півненко.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше