Видано ліцензії провайдера з використанням новітніх технологій - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Видано ліцензії провайдера з використанням новітніх технологій

На засіданні регуляторного органу у сфері телерадіомовлення 19 лютого серед іншого було ухвалено рішення про видачу ліцензії провайдера програмної послуги з використанням супутникової платформи за технологією DTH ТОВ «Поверхность Спорт – Тур», м. Київ.Ресурс телемережі з використанням супутникової платформи за технологією DTH становить 7 каналів. Кількість програм – 7, усі вітчизняні: «Рада», «Спорт 1», «Спорт 2», “Ukrainian fashion UF», “A ONE Ukraine», «Business», «ЧП.info».Програми розповсюджуються на територію всієї України. Супутниковий ретранслятор – Eutelsat 36° сх. д.
Також ліцензію на діяльність провайдера програмної послуги з використанням технології IPTV видано ТРК «РЕНОМЕ» у вигляді ТОВ, м. Одеса.Максимальна кількість каналів багатоканальної телемережі – 93 канали. Кількість програм – 97, із них вітчизняних програм – 66 (68%). Багатоканальна телемережа охоплює Приморський район м. Одеси та м. Іллічівськ Одеської області.


Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше