Винесено на громадське обговорення проект змін до Системи візуальних позначок - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Винесено на громадське обговорення проект змін до Системи візуальних позначок

Нова система візуальних позначок була розроблена регуляторним органом після консультацій із представниками Державного агентства України з питань кіно, індустрії та громадськості.


28 січня Національна рада винесла на громадське обговорення проект змін до Системи візуальних позначок з індексом кіновідеопродукції залежно від аудиторії, на яку вона розрахована. Документ розроблено у зв’язку із затвердженням Кабінетом Міністрів України нової редакції Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів.Нова система візуальних позначок була розроблена регуляторним органом після консультацій із представниками Державного агентства України з питань кіно, індустрії та громадськості. За словами заступника голови Національної ради Уляни Фещук, у новій редакції документа істотні зміни. «Ми пропонуємо, щоб зникли квадрат і трикутник, а залишилися тільки кружечки з відповідним кольором і означенням віку категорії для перегляду відповідних фільмів», – пояснила вона.
Зі свого боку перший заступник голови Національної ради Ольга Герасим’юк зауважила, що це питання є дуже болючим і вразливим, оскільки упродовж року виникали певні проблеми, які спонукали до відповідної роботи. «Сподіваємося, що ці зміни внесуть певний порядок на ринку, а також стануть тим запобіжником, якого ми всі шукаємо, для того, щоб ми могли захистити вразливі верстви від шкідливих впливів», – сказала О. Герасим’юк.Громадське обговорення триватиме місяць. Пропозиції і зауваження можна надсилати на адресу Національної ради 01601, м. Київ, вул. Прорізна, буд. 2 або на електронну пошту nrada@nrada.gov.ua.Із проектом регуляторного акта можна ознайомитися за посиланням.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше