Винесено на громадське обговорення проект змін до інструкції про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій і провайдерів - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Винесено на громадське обговорення проект змін до інструкції про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій і провайдерів

Національна рада винесла на громадське обговорення проект Змін до Інструкції про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги, оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення та про порушення законодавства про рекламу, запропонувавши проект нової редакції. Відповідне рішення ухвалене регулятором 29 червня.

Останні зміни до законодавства у сфері телебачення і радіомовлення, зокрема щодо частки національного аудіовізуального продукту, часток пісень (словесно-музичних творів) державною мовою та офіційними мовами Європейського Союзу в обсязі пісень, поширених протягом доби, а також протягом часових проміжків, обсягу ведення передач державною мовою потребують оперативного реагування Національною радою на виявлені порушення під час здійснення моніторингу телерадіопрограм. Проект Змін до Інструкції розроблений для приведення його норм у відповідність до вимог законів України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення», «Про телебачення і радіомовлення» і спрямований на усунення недоліків чинної редакції Інструкції.

Пропозиції та зауваження до проекту Змін до Інструкції можна надсилати на адресу Національної ради: вул. Прорізна, буд. 2, м. Київ, 01601, а також електронною поштою: nrada@nrada.gov.ua.

Термін громадського обговорення – 1 місяць.

Із проектом Змін можна ознайомитися за посиланням.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше