Вища рада правосуддя відкрила дисциплінарну справу стосовно судді Наталії Полях - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Вища рада правосуддя відкрила дисциплінарну справу стосовно судді Наталії Полях

Перша Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя 13 грудня винесла ухвалу про відкриття дисциплінарної справи стосовно судді Харківського окружного адміністративного суду Наталії Полях.

 Питання розглядалося через скаргу Національної ради на дії судді, яка ухвалою про забезпечення позову у справі, де третьою стороною було ТОВ «Телерадіовидавнича компанія «Мастер», м. Харків («Вести. Радио»), фактично здійснила втручання у дискреційні повноваження регуляторного органу, заборонивши Національній раді ухвалювати рішення щодо переоформлення та продовження дії ліцензії на мовлення у місті Харкові на частоті 100,5 МГц цієї компанії.

Зокрема, в обґрунтуваннях доповідача Першої дисциплінарної палати йдеться про те, що ухвалюючи рішення про забезпечення позову у справі № 820/769/17 суддя Полях Н.А втрутилася у дискреційні повноваження Національної ради, вийшла за межі завдань адміністративного судочинства та позову і грубо порушила норми процесуального права.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше