Визначено переможців на мовлення на 50 ТВК із Чонгару

27.07.2017

27 липня Національна рада підбила підсумки конкурсу на багатоканальне мовлення з використанням 50 телевізійного каналу (стандарт DVB-T2) у с. Чонгарі Херсонської області й визначила п’ять телерадіоорганізацій, які мовитимуть на цьому ТВК.

Переможцями конкурсу стали:
1 місце – Національна суспільна телерадіокомпанія («UА:КРИМ»);
2 місце – Чорноморська ТРК;
3 місце – ТОВ «Міжнародна комерційна телерадіокомпанія» («ICTV»);
4 місце – ПІІ ТОВ «Телерадіокомпанія «НБМ»;
5 місце – ТОВ «Телеканал «Тоніс».

Загалом на конкурс від претендентів було подано 7 заяв, телеканалові СТБ і «Правда тут» відмовлено у задоволенні заяв, вони не набрали відповідної кількості голосів.

Член Національної ради Сергій Костинський також зазначив, що проведення цього конкурсу є додатковими заходами, «щоб створити додатковий канал для отримання сигналу українських телеканалів… Надалі ми будемо збільшувати кількість і телеканалів, і радіостанцій з тим, щоби це було щільне ефективне мовлення на північ Криму».

Нині із Чонгару мовлять 4 радіостанції: Українське радіо – 100,7 МГц, радіо «Мейдан» – 101, 4 МГц, «Радіо Крим. Реалії» – 105,9 МГц, «Херсон FM» – 107,8 МГц. Також українські телеканали в Криму можна отримувати через супутник, у тому числі 10 радіостанцій, а програми Українського радіо слухати на середніх хвилях на частоті 549 кГц.

Ілюстрація з сайту vchaspik.ua