Walt Disney має намір остаточно припинити свою діяльність в Росії - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Walt Disney має намір остаточно припинити свою діяльність в Росії

Компанія Walt Disney працює над тим, щоб призупинити будь-який бізнес в Росії після «неспровокованого вторгнення країни в Україну», — сказав у четвер речник.

Минулого тижня розважально-медійний конгломерат оголосив про плани зупинити випуск нових фільмів у Росії, але тепер компанія вживає додаткових заходів, щоб припинити решту своєї діяльності в країні.

«Враховуючи безжальний напад на Україну та ескалацію гуманітарної кризи, ми вживаємо заходів, щоб призупинити всі інші види бізнесу в Росії. Це включає ліцензування контенту і продуктів, діяльність Disney Cruise Line, журнал і тури National Geographic, виробництво місцевого контенту та лінійні канали», – сказав представник Disney. «Деякі із цих бізнес-діяльностей ми можемо призупинити, і негайно це зробимо. Інші — такі як лінійні канали та ліцензування певного вмісту і продуктів — потребують часу, враховуючи складності контракту».

У заяві Disney зазначається, що співробітники, які базуються в Росії, будуть далі працювати.

«Навіть коли ми призупиняємо ці бізнеси, ми залишаємось відданими нашим вірним колегам у Росії, які залишаться працювати. І ми продовжуємо співпрацю з нашими партнерами з НУО, щоб надати невідкладну допомогу та іншу необхідну допомогу біженцям», – йдеться у повідомленні.

У відповідь на повномасштабне вторгнення Росії в Україну розважальні компанії, у тому числі Amazon, Netflix і WarnerMedia, вирішили призупинити або повністю припинити бізнес в Росії, в той час як усі великі студії оголосили, що припиняють показ своїх фільмів у країні. За межами Голлівуду такі компанії, як Microsoft, Apple і Dell призупинили продажі в Росії, тоді як Ikea закрила магазини, а Nike заявила, що не буде більше виконувати онлайн-замовлення.

Фото – Michael Buckner/PMC​

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше