«Warner Music Group», «Sony Music» і «Universal Music Group» ідуть з російського музичного ринку - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

«Warner Music Group», «Sony Music» і «Universal Music Group» ідуть з російського музичного ринку

Компанія «Variety» підтвердила інформацію, що «Warner Music Group» зупиняє всі свої операції в Росії.  Отже, там більше не буде інвестицій і розвитку проєктів, рекламних та маркетингових заходів і виробництва всієї фізичної продукції цієї групи. Цю інформацію компанія поширила відразу  після оголошення про призупинення діяльності в РФ «Sony Music». За два дні до цього  таку саму позицію озвучено було й «Universal Music Group».

У заяві «Variety» сказано:  «Ми виконуватимемо узгоджені зобов’язання перед нашими людьми, артистами та авторами пісень якомога краще і залежно від розвитку ситуації. Ми залишаємось відданими підтримці зусиль із надання гуманітарної допомоги в регіоні».

Три основні лейбли — «Universal», «Sony» та «Warner» — вели діяльність у Росії і мали свої місцеві  лейбли.  Нині всі вони йдуть з російського музичного ринку і зробили гуманітарні пожертви, щоб допомогти Україні.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше