«WarnerMedia» реагує на вторгнення Росії в Україну призупиненням свого нового бізнесу в РФ - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

«WarnerMedia» реагує на вторгнення Росії в Україну призупиненням свого нового бізнесу в РФ

«WarnerMedia» «призупиняє весь новий бізнес в Росії» на тлі тривалого вторгнення країни в Україну, заявив у середу генеральний директор Джейсон Кілар. Про це повідомляє Variety.

«Я хочу поділитися з кожним із вас низкою рішень, які ми прийняли щодо ділових операцій «WarnerMedia» в Росії, – сказав Кілар у записці для співробітників «WarnerMedia», отриманій «Variety». – Після російського вторгнення в Україну «WarnerMedia» призупиняє весь новий бізнес в Росії. Це включає припинення трансляції наших каналів, припинення ліцензування всього нового контенту російськими організаціями і призупинення запланованих випусків кінотеатрів та ігор».

Разом з уже призупиненим мовленням «CNN» у Росії Warner Bros. від «WarnerMedia» раніше призупинила свої плани випустити «Бетмена» в Росії перед його запланованим показом у кінотеатрах. Кілар додав: «Ми уважно стежимо за цією ситуацією, і майбутні бізнес-рішення будуть прийматися з урахуванням цього контексту. Наші думки у цей час із народом України».

Додамо, ще серед понад 30 телеканалів і сервісів, що працюють в орбіті «WarnerMedia», відомі в Україні бренди CNN, HBO, TCM (Turner Classic Movies), CN (Cartoon Networks).

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше