Є 100 Медіадрузів України! - Список Вдячності Національної ради - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Є 100 Медіадрузів України! – Список Вдячності Національної ради

Станом на 26 травня найбільше друзів із Чехії – 13 і Польщі – 9. Вперше у травні в переліку вдячності з’явилася Фінляндія – національна телерадіомовна компанія Фінляндії запустила для українських біженців новини українською мовою. Останніми до переліку додалися естонський телеканал ETV, який  присвячуватиме суботні кіновечори українському художньому фільму, і дві найбільші кабельні компанії Вірменії «Fnet» і «Arpinet», які за допомогою Асоціації кабельного телебачення Вірменії транслюють «Rada TV» на території Республіки Вірменії.

Сотим медіадругом став литовський телеведучий Андрюс Тапінас та інтернет-телеканал Laisvės TV. Вони в ефірі й соцмережах збирають кошти для посилення оборони України новим безпілотником «Байрактар».

Із повним переліком Медіадрузів України можна ознайомитись тут.

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення вносить до Списку Вдячності телерадіокомпанії, медіагрупи, провайдерів і медіарегуляторів різних країн, що допомагають Україні у боротьбі проти російської пропаганди та рашистським вторгненням.

До Списку увійшли:

  • медіарегулятори, що надають дозволи для трансляції українські каналів у своїх країнах і блокують російську пропаганду;
  • телеканали, що транслюють українські програми чи почали перекладати свої програми українською на підтримку нашої країни;
  • медіагрупи, які запустили радіо українською або надали ефір українським радіостанціям;
  • провайдери і платформи, які блокують російські канали та вмикають українські;
  • радіостанції, що почали виробництво програм українською або ретранслюють українські радіопрограми.

Завдяки увазі медіаспільноти, телерадіомарафонам, благодійним концертам та іншим акціям, що транслюються по всьому світі, вже вдалося зібрати сотні мільйонів євро на допомогу України. Ця цифра постійно збільшується, акції тривають і далі.

Географія підтримки широка: до списку входять представники медіаспільнот понад 35 країн із Європи, США, Канади, Японії.

Кожен із тих, хто бореться з російською пропагандою, допомагає зупинити концентроване зло з росії, що загрожує усьому світові. Україна вдячна за підтримку медіасоюзникам.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше