ЄС заборонить трансляцію трьох російських телеканалів - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

ЄС заборонить трансляцію трьох російських телеканалів

Виступаючи сьогодні у Європейському парламенті, Голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн оголосила санкції, що будуть застосовані ЄС до росії у шостому пакеті санкцій. Серед них – заборона на мовлення і поширення для трьох великих державних російських каналів.

За словами Урсули фон дер Ляєн, їм більше не буде дозволено розповсюджувати свій контент у ЄС у будь-якій формі: чи то в кабелі, чи на супутнику, чи в інтернеті, чи за допомогою додатків для смартфонів.

 «Ми визначили ці телеканали як рупори, що агресивно посилюють брехню і пропаганду путіна. Ми не повинні більше давати їм платформи для поширення цієї брехні», – сказала вона.

 Також Голова Єврокомісії зазначила, що кремль покладається на бухгалтерів, консультантів і спін-докторів (радників у ЗМІ) з Європи. Зараз ця практика буде припинена. «Ми забороняємо надавати ці послуги російським компаніям», – повідомила Урсула фон дер Ляєн.

 Інші санкції у шостому пакеті санкцій ЄС стосуються високопоставлених військових та інших осіб рф, які вчинили військові злочини в Бучі і відповідальні за «нелюдську» облогу міста Маріуполя; відключення від системи банківських переказів SWIFT Сбербанка рф як найбільшого банку Росії та двох інших великих банків, а також заборони російської нафти.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше