Євген Перелигін став керівником апарату Національної ради - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Євген Перелигін став керівником апарату Національної ради

Наказом голови Національної ради від 12 квітня  на посаду керівника апарату Національної ради призначено Євгена Перелигіна. Він пройшов конкурс Національного агентства України з питань державної служби і  за його результатами був рекомендований на цю посаду Комісією  з питань вищого корпусу державної служби.  Національна рада  відповідне рішення ухвалила ще 24 лютого, та події війни пригальмували цей процес.

Євген Перелигін добре відомий в Україні  і світі як професійний дипломат.  Із грудня 2012 по липень 2020 рр. він був Надзвичайним і Повноважним Послом України в Італійській Республіці, а також за сумісництвом в Республіці Мальті, Республіці Сан-Марино і Постійним представником України при Продовольчій та сільськогосподарській організації (ФАО) Організації Об’єднаних Націй.

Керівник апарату відповідно до статті 12 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» призначається строком на п’ять років і звільняється з посади в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».

Члени Національної ради, керівники і працівники всіх структурних підрозділів регуляторного органу  вітають Євгена Юрійовича у своєму колективі та зичать успіхів на новій для нього ниві праці. Всі сподіваються на  спільну і злагоджену професійну роботу  на передовій інформаційного фронту задля Перемоги і відбудови країни та її телерадіоінформаційної сфери.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше