Євген Перелигін став керівником апарату Національної ради - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Євген Перелигін став керівником апарату Національної ради

Наказом голови Національної ради від 12 квітня  на посаду керівника апарату Національної ради призначено Євгена Перелигіна. Він пройшов конкурс Національного агентства України з питань державної служби і  за його результатами був рекомендований на цю посаду Комісією  з питань вищого корпусу державної служби.  Національна рада  відповідне рішення ухвалила ще 24 лютого, та події війни пригальмували цей процес.

Євген Перелигін добре відомий в Україні  і світі як професійний дипломат.  Із грудня 2012 по липень 2020 рр. він був Надзвичайним і Повноважним Послом України в Італійській Республіці, а також за сумісництвом в Республіці Мальті, Республіці Сан-Марино і Постійним представником України при Продовольчій та сільськогосподарській організації (ФАО) Організації Об’єднаних Націй.

Керівник апарату відповідно до статті 12 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» призначається строком на п’ять років і звільняється з посади в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».

Члени Національної ради, керівники і працівники всіх структурних підрозділів регуляторного органу  вітають Євгена Юрійовича у своєму колективі та зичать успіхів на новій для нього ниві праці. Всі сподіваються на  спільну і злагоджену професійну роботу  на передовій інформаційного фронту задля Перемоги і відбудови країни та її телерадіоінформаційної сфери.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше