Європа підтримує Україну – в телемарафоні «Save Ukraine – #StopWar» взяли участь учасники з понад 50 країн світу - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Європа підтримує Україну – в телемарафоні «Save Ukraine – #StopWar» взяли участь учасники з понад 50 країн світу

Вчора, 27 березня, у Варшаві відбувся благодійний телемарафон «Save Ukraine – #StopWar» на підтримку нашої країни, яка змушена боронитися від російських загарбників. У його прямому ефірі виступили учасники з понад 50 країн світу. В Україні він транслювався в ефірі телеканалів «1+1», ICTV, СТБ, «2+2», «Україна», «Інтер», «Рада», «UA:Перший», ТЕТ, «Новий канал», М1, НТН і К1. Його можна було дивитися також на платформах «Київстар ТБ», 1+1 video, YouTV, Megogo, Oll.tv, Sweet.tv, Volia.

Двогодинний концерт проходив на базі польського телеканалу TVP. Глядачі з усіх куточків світу мали змогу долучитися до збору коштів на гуманітарну допомогу Україні. «Save Ukraine – #StopWar» транслювали на телеканалах багатьох країн світу: в Естонії, Литві, Чехії, Грузії, Албанії, Чорногорії, Словенії, Латвії, Хорватії, Словаччині, Австрії, Кіпрі, Канаді.

Аудиторія слухала  виступи українських і світових зірок, а також дізнавалася про трагічні події, які сьогодні переживає Україна, відстоюючи свою свободу і незалежність у боротьбі з російськими окупантами і терористами.

Участь у благодійному заході взяли українські  гурти і виконавці: «Даха Браха», Святослав Вакарчук, Руслана, «The Hardkiss», Джамала, «Go_A», Монатік, Альона Альона й інші.

Свою підтримку Україні засвідчили:   польський гурт «Taraka», співак Стінг,  гурт «Bastille» з Великої Британії, гурт «Imagine Dragons» зі США, гурт «Brainstorm» з Латвії, Сальвадор Собрал з Португалії, Шведський національний театр, гурт «LT United» з Литви, Ніно Катамадзе з Грузії,  Stefan Stec із Словаччини, Владо Креслін зі Словенії.

До численних глядачів телемарафону з промовами звернулися й очільники європейських держав та урядів. Серед них президент України Володимир Зеленський, президент Польщі Анджей Дуда, прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес, президент Швейцарії Ігнаціо Кассіс, президент Гватемали Алехандро Джамматтеї, президентка Словаччини Зузана Чапутова, президент Мальти Джордж Велла, прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, президент Естонії Алар Каріс, прем’єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс, президент Латвій Егілс Левітс, прем’єр-міністр Болгарії Кирил Петков, президент Литви Ґітанас Науседа, голова МЗС Нідерландів Вопке Гукстра, прем’єр-міністр Чехії Петр Фіала, президента Грузії Саломе Зурабішвілі, президент Румунії Клаус Йоганніс, прем’єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович та інші.

Збір коштів ще триває. Організатори телемарафону спрямують їх на допомогу українським громадянам, що зазнали великої гуманітарної катастрофи, і тих, що змушені були покинути свої домівки через обстріли і руйнування.

Переглянути концерт у запису можна за посиланням.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше