Європейська Аудіовізуальна Обсерваторія опублікувала Звіт щодо медіаіндустрії в період пандемії, спричиненої коронавірусною інфекцією COVID-19

30.09.2020

Європейська Аудіовізуальна Обсерваторія (ЄАО) опублікувала новий звіт «Європейська аудіовізуальна індустрія в період COVID-19». У документі представлено чіткий порівняльний огляд заходів, реалізованих під час карантинних обмежень в аудіовізуальному секторі.

Звіт складається із 5 розділів:

Пандемія, спричинена коронавірусною інфекцією COVID-19, стала викликом для всього світу. Саме тому низка міжнародних організацій запровадила та реалізувала різноманітні заходи для мінімізації шкоди. Дії різних інституцій можна класифікувати за двома категоріями:

  • свобода слова та інформації;
  • заходи щодо фінансової підтримки економіки в цілому та аудіовізуального сектору та кіноіндустрії зокрема.

23 квітня 2020 року лідерами ЄС було ухвалено пакет трисистемних заходів в рамках соціального захисту вартістю 540 мільярдів євро з метою збереження робочих місць, підтримки бізнесу та економіки країн-членів.

 *ERGA – Європейська група регуляторів аудіовізуальних медіапослуг.

**OECD – Організація економічного співробітництва та розвитку.

На національному рівні суб’єктами ініціювання заходів щодо подолання наслідків пандемії в аудіовізуальному секторі та кіноіндустрії стали уряди та парламенти, галузеві організації, агенції кіно, національні регуляторні органи у сфері медіа тощо.

Національні заходи, реалізовані для подолання пандемії (за сферами та у %)[1]

[1] Дані отримані на основі вибірки із 635 заходів, які були відстеженні ЄАО у 41 країні

Джерело вебсайт ЄАО