Європейська аудіовізуальна обсерваторія відстежує заходи, що реалізовуються на підтримку аудіовізуального сектору під час кризи, пов’язаної з COVID-19

08.04.2020

Криза, пов’язана з коронавірусною інфекцією COVID-19, спричинила безпрецедентні проблеми в аудіовізуальній сфері. Для їх подолання уряди, організації та індустрія реалізують спеціальні заходи з метою підтримки різних напрямів і спеціалістів аудіовізуального сектору протягом кризи. Європейська аудіовізуальна обсерваторія відстежує такі заходи у 41 країні, це також стосується і загальноєвропейських ініціатив. На офіційному сайті ЄАО щодня оновлюється відповідний трекер, де безкоштовно можна побачити систематизовані дані про заходи, що вже реалізовуються.

Інформаційний центр у м. Страсбурзі використовує власну унікальну європейську інформаційну мережу для отримання первинних даних про аудіовізуальні заходи в режимі реального часу. Команда ЄАО перетворює масив даних у структурований інструмент, де наявна інформація, яка щодня відстежується й оновлюється. У поле зору потрапляють різноманітні заходи та інструменти, наприклад, державна підтримка, регулювання, галузеві домовленості й політичні декларації. Більш масштабні заходи, що стосуються таких напрямів, як зайнятість також аналізуються в рамках регулювання аудіовізуального сектору.

Онлайн-трекер ЄАО має форму таблиці EXCEL (мал.) і дає змогу користувачеві сортувати інформацію залежно від країни, організації, типу ініціативи тощо.

Виконавча директорка ЄАО Сюзанна Нікольчев вважає, що такий проєкт допоможе європейській аудіовізуальній індустрії, підприємствам малого і середнього бізнесу та фрілансерам подолати кризу, пов’язану з коронавірусною інфекцією.

Для отримання докладної інформації щодо проєкту ЄАО звертайтеся за адресою: info.obs@coe.int.

Джерело: сайт Європейської аудіовізуальної обсерваторії