Європейська платформа регуляторних органів (EPRA) підтримала заклик Національної ради до боротьби з російською пропагандою в Європі (ОНОВЛЕНО) - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Європейська платформа регуляторних органів (EPRA) підтримала заклик Національної ради до боротьби з російською пропагандою в Європі (ОНОВЛЕНО)

Після звернення українського регулятора платформа EPRA звернулася до всіх регуляторних органів європейських країн, аби ті виявляли та зупиняли прояви російської дезінформації.

Європейська платформа виступить головним координатором моніторингу – усі зафіксовані випадки EPRA збиратиме на своєму офіційному сайті і повідомлятиме про заходи регуляторів щодо виявленої російської пропаганди.

Керівництво Платформи переконане, що європейські регулятори спостерігають за висвітленням у медіа ситуації в Україні і визначать необхідні методи реагування.  

Правління EPRA звернуло увагу країн-членів на те, що днями Роскомнадзор змусив російські ЗМІ публікувати лише інформацію з офіційних ресурсів влади Росії. Це не дозволяє їм виконувати будь-які нормативні стандарти об’єктивності та неупередженості при інформуванні про ситуацію в Україні.

Через загрозу державній безпеці ретрансляції програм російського походження уже були тимчасово призупинені в Естонії, Латвії, Литві та Польщі.

EPRA готова бути координатором між регуляторними органами Платформи при обговоренні цього питання.

Нагадаємо, 25 лютого Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення офіційно звернулась до Європейської платформи регуляторних органів з проханням про вжиття активних дій, аби терміново зменшити шкідливий вплив пропагандистських каналів Росії в Європі.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше