Європейські країни мають об'єднатися для підтримки якісної журналістики - Ольга Герасим’юк в ефірі телеканалу FREEДОМ - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Європейські країни мають об’єднатися для підтримки якісної журналістики – Ольга Герасим’юк в ефірі телеканалу FREEДОМ

Під час включення в ефір телеканалу FREEDOM голова Національної ради Ольга Герасим’юк акцентувала на таких темах:

  • В України є багато медіадрузів, які чудово розуміють загрози застосування методів гібридної війни в інформаційній сфері і роблять багато, щоб припинити поширення російської пропаганди.
  • Польський медіарегулятор і мовники Польщі є одними з найближчих друзів України, які не лише блокують кремлівську пропаганду, а й реальними діями підтримують Україну в її протистоянні знавіснілому ворогу. Співпраця поглиблюватиметься й далі – це було засвідчено на Конференції операторів електронних комунікацій у місті Закопане.
  • Однак деяким країнам про загрози, які потім переростають в реальну агресію, необхідно розповідати при кожній нагоді і наводити конкретні приклади, які, на жаль, є в нас в Україні.
  • Після того, як росію вивели зі складу Ради Європи, активізовано роботу над документами, що мають сприяти утвердженню якісної журналістики, про це буде мова на найближчому засіданні РЄ у Страсбурзі.
  • Ольга Герасим’юк як представник України у Керівному комітеті з питань медіа Ради Європи доповідатиме про ситуацію з українськими медіа в умовах війни та наголошуватиме на ще більшій згуртованості світу у боротьбі з дезінформацією, маніпуляціями і фейками, які є дієвою зброєю в руках країни-агресора.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше