Європейські медіарегулятори готові надати допомогу Україні на інформаційному фронті - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Європейські медіарегулятори готові надати допомогу Україні на інформаційному фронті

Перед завершенням 55-го засідання Європейської платформи регуляторних органів (EPRA) український медіарегулятор – Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення – ще раз отримала адресовані їй від EPRA слова підтримки і запевнення, що Платформа готова надавати усіляку необхідну допомогу.

Керівництво EPRA і учасники платформи зауважили, що для всіх регуляторів Європи і учасників з інших країн поза нею було надзвичайно важливим нинішнє спілкування та отримання інформації з перших вуст про ситуацію в Україні та її медіапросторі. Країни стежать за подіями в Україні, глибоко співчувають горю українського народу. Вони побажали Україні перемоги і чекають на мир.

Нагадаємо, вчора після відкриття 55-го засідання EPRA спеціальне слово для виступу було надане голові Національної ради Ользі Герасим’юк. Вона розповіла про ситуацію з мовленням на тимчасово окупованих територіях і закликала до подальшого об’єднання і налагодження ефективної співпраці на всіх рівнях взаємодопомоги для протидії російській пропаганді.

Упродовж двох днів учасники засідання також обговорили теми захисту неповнолітніх в інтернет-світі і нові завдання медіарегуляторів щодо розвитку безпечних та якісних онлайн-платформ.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше