Євросоюз готовий реалізувати допомогу українському медіарегуляторові через спільні проєкти - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Євросоюз готовий реалізувати допомогу українському медіарегуляторові через спільні проєкти

15 вересня  керівник апарату  Національної ради Євген Перелигін зустрівся  із керівником департаменту локального та людського розвитку Представництва ЄС в Україні Мартіном Шрьодером. На зустрічі обговорювалися напрями співпраці з метою імплементації європейського медіазаконодавства у правову медійну сферу України.

Під час зустрічі було йшлося також про розбудову оновленого українського медіаландшафту, який був би інтегрований в інформаційний простір Європи. У цьому контексті та в рамках імплементації нового законодавства про медіа Мартін Шрьодер підтвердив налаштованість європейських фахівців передавати українським колегам найкращий досвід і практику регулювання. У свою чергу Євген Перелигін висловив переконання, що така співпраця допоможе національному медіарегулятору ефективно виконувати нові завдання і функції, що з’являться після ухвалення нового закону про медіа.

Водночас детально були розглянуті найголовніші положення Директиви ЄС про аудіовізуальні медіапослуги. Європейська сторона підкреслила важливість якомога повнішої імплементації Директиви, як це зазначалося у Висновках Європейської Комісії щодо надання Україні статусу кандидата до вступу в ЄС.

Також  обговорено низку потенційних проєктів у сфері медіа та можливість задіяння на актуальному етапі різних інструментів допомоги, серед них програми Twinning.

 

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше