Євросоюз вітає успіх медійної реформи в Україні - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Євросоюз вітає успіх медійної реформи в Україні

Про це йдеться у спільній заяві саміту Україна – ЄС, який відбувся у Києві 3 лютого 2023 року.  Участь у ньому взяли Президент України Володимир Зеленський,  прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, представники уряду й Офісу Президента. Євросоюз представляла колегія Єврокомісії на чолі з президенткою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн. До європейської делегації увійшли голова дипломатії ЄС Жозеп Боррель, голова Європейської ради Шарль Мішель та 15 єврокомісарів.

У підсумковому документі саміту йдеться про те, що сторони відзначили дві сфери, де вважають реформи найуспішнішими. “Ми привітали прогрес у забезпеченні незалежної та ефективної роботи антикорупційних інституцій та приведенні медіазаконодавства України у відповідність до законодавства ЄС щодо аудіовізуальних медіапослуг”, наголошується у спільній заяві саміту.

Підсумковий документ саміту не містить детального опису виконання Україною кандидатських критеріїв. Автори заяви вітають реформаторські зусилля України і закликають продовжувати реформи далі.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше