ЮНЕСКО збільшує допомогу українському інфопростору - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

ЮНЕСКО збільшує допомогу українському інфопростору

Про збільшення допомоги українському інформаційному простору домовились голова Національної ради Ольга Герасим’юк і заступник генерального директора ЮНЕСКО Тауфік Желассі сьогодні, 27 квітня, під час офіційної онлайн-зустрічі.

За результатами обговорення перспектив співпраці заступник гендиректора ЮНЕСКО і голова українського медіарегулятора домовилися про:

  • розширення наявних та реалізацію нових проєктів і програм в Україні для підтримки незалежної журналістики і безпеки медійників в умовах російської агресії;
  • створення й підписання меморандуму про допомогу українським мовникам, які зазнали втрат внаслідок нападу росії і військових дій в Україні. ЮНЕСКО надасть конкретну допомогу для відновлення й розширення мовлення в різних регіонах України, зокрема необхідне обладнання для здійснення мовлення і створення контенту;
  • на пропозицію голови Національної ради ЮНЕСКО розгляне можливість передачі Україні  контент-програм країн-учасниць організації щодо  історичної культурної спадщини, освітніх проєктів  світового рівня, а також публіцистичних програм, спрямованих на розвиток і забезпечення свободи слова.

Український регулятор і ЮНЕСКО домовилися про подальшу співпрацю та постійний обмін інформацією між сторонами в режимі 24/7 для розбудови медіапростору в Україні.

Зараз до України прикута увага всього світу, тому ЮНЕСКО запрошує українських медійників активно долучатися до всіх форумів організації, доносити правду про події в Україні на світовому рівні і розвивати партнерство.

Зокрема, заступник генерального директора ЮНЕСКО запросив до участі в щорічній міжнародній конференції в рамках відзначення Всесвітнього дня свободи преси. Вона відбудеться цьогоріч у травні в Уругваї. Делегація України візьме в ній участь онлайн.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше