Юрій Артеменко у коментарі “Детектору медіа” повідомив, що Нацрада вивчає ситуацію із показом 17 березня в ефірі телеканалу “ICTV” програми студії «Дизель-шоу», один із сюжетів якої висміював застосування квот щодо україномовного продукту на радіостанціях України - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Юрій Артеменко у коментарі “Детектору медіа” повідомив, що Нацрада вивчає ситуацію із показом 17 березня в ефірі телеканалу “ICTV” програми студії «Дизель-шоу», один із сюжетів якої висміював застосування квот щодо україномовного продукту на радіостанціях України

17 березня в ефірі телеканалу ICTV вийшла програма студії «Дизель-шоу», один із сюжетів якої висміював застосування квот щодо україномовного продукту на радіостанціях України. Заступник міністра інформаційної політики Дмитро Золотухін сказав, що його відомство не залишить цей інцидент без реагування. Голова Нацради Юрій Артеменко також повідомив, що регулятор вивчає ситуацію із показом цієї програми.

Голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко повідомив, що не бачив програму: «Сьогодні мені Ольга Герасим’юк, перша заступниця, доповіла про цю ситуацію. Я дав завдання промоніторити, подивитися цей ефір».

При цьому він заявив, що завжди обережний з оцінками: «Якщо у нас є підстави застосувати санкції, члени Нацради їх застосують. Буде призначена перевірки або моніторинг – подивимось, звернемось до експертів».

За його словами, «компанія ICTV – з корінням не російським, і пан Богуцький має розуміти відповідальність».

«Подивимось цю передачу, зробимо висновки, відзвітуємо вам», – сказав голова Нацради.

«Якщо ви кажете про кримінальну відповідальність, ми можемо зробити дві речі. Якщо є запит ваш чи запит суспільства щодо цієї передачі, ми можемо переслати його до Служби безпеки України, щоб вони відреагували в рамках кримінальної відповідальності. Якщо це є порушенням закону про телебачення, ми можемо накласти штраф, навіть не попередження, я зараз не знаю, в якій там пропорції, яка частина порушена. То можемо пообіцяти і вже пообіцяв, що сьогодні вже зафіксували, подивимось, відреагуємо. Якщо це кримінальна, то направимо до СБУ, і далі з них питайте. Якщо наша відповідність, відреагуємо», – сказав Юрій Артеменко.

Джерело “Детектор медіа

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше