Юрій Артеменко в ефірі "Еспресо" про головний аргумент щодо вилучення телеканалу «Дождь» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Юрій Артеменко в ефірі “Еспресо” про головний аргумент щодо вилучення телеканалу «Дождь»

 

Головним аргументом для голосування за виключення телеканалу “Дождь” з переліку дозволених у кабельних мережах України мовників стала проросійська пропаганда щодо Криму.

Про це в ефірі Еспресо.TV заявив голова Нацради з телерадіомовлення Юрій Артеменко.

“Головним, для мене, безпосередньо, стало саме питання Криму. Як на мене, це принципове питання. Втягувати у свідомість наших людей, у вуха те, що “забудьте Крим”, що він нібито “російський” – це свідома чи ні політика каналу”, – заявив Артеменко.

Глава Нацради відзначив, що телеканал “Дождь” спочатку позиціонував себе як “опозиційний”, а потім заявив, що він “незалежний”.

Він відзначив, що телеканалу “Дождь” неодноразового робили зауваження щодо трансляції реклами, яка суперечить українському законодавству. Також Артеменко повідомив, що журналісти “Дождя” в’їжджали на територію окупованого Криму не через Україну, а через Росію.

Нагадаємо, 12 січня Нацрада з питань телебачення і радіомовлення одноголосно прибрала телеканал “Дождь” з переліку іноземних програм.
Міністерство закордонних справ Росії звернеться в ОБСЄ через заборону в Україні російського телеканалу “Дождь”.
Генеральному директору російського телеканалу “Дождь” Наталії Синдєєвій шкода, що Нацрада заборонила трансляцію на території України і порадила дивитися ефіри на сайті.

Відео

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше