Юрій Артеменко виступив на відкритті «Тижня дружби Корея-Україна-2016»

09.09.2016

9 вересня голова Національної ради Юрій Артеменко взяв участь у відкритті «Тижня дружби Корея-Україна-2016», яке відбулося у приміщенні Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Ці Дні проводяться в рамках корейських культурних заходів, які відбуваються упродовж року.

Виступаючи з вітальним словом, Юрій Артеменко наголосив, що ключовими аспектами взаємодії між Україною і Кореєю є співпраця в галузі культури, телерадіомовлення і кінематографії. Він повідомив, що Національна рада в рамках активної співпраці всіляко сприяє обміну досвідом між фахівцями медійної галузі країн, проведенні культурно-мистецьких заходів. Зокрема, голова регуляторного органу розповів, що за сприяння Національної ради 2 жовтня ц.р. буде проведено концерт всесвітньо відомої музики K-pop. Також було надано допомогу під час зйомок фільму про Україну південнокорейської громадської телерадіокомпанії «KBS».

Триває постійна і ефективна співпраця між українським регулятором і Корейською асоціацією з питань сприяння радіо (RAPA), яка реалізовує низку проектів щодо інформаційної безпеки і розвитку індустрії мовлення, зокрема щодо цифрового мовлення, просування мовленнєвих послуг нової генерації, сприяння виробництву контенту високої чіткості. Фахівці Національної ради неодноразово брали участь у відповідних експертно-навчальних програмах. Зокрема, нещодавно співробітники регуляторного органу ознайомилися з курсами щодо радіочастотного менеджменту і глобального мовлення, що проходили в м. Сеулі, Республіка Корея.

Юрій Артеменко під час прес-конференції також висловив переконання, що співпраця між двома країнами лише поглиблюватиметься, а зв’язки у медійній галузі розвиватимуться ще більш інтенсивно.