Юрій Зіневич: Національна рада на сьогодні не має підстав для звернення до суду щодо позбавлення ліцензії каналу «Наш» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Юрій Зіневич: Національна рада на сьогодні не має підстав для звернення до суду щодо позбавлення ліцензії каналу «Наш»

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення на сьогодні не має підстав для звернення до суду щодо позбавлення ліцензії каналу «Наш». Про це у коментарі «Детектору медіа» сказав відповідальний секретар Нацради Юрій Зіневич, коментуючи заяву п’ятого президента України, лідера «Європейської Солідарності» та власника каналу Прямий Петра Порошенка.

Порошенко у своїй заяві у «Фейсбук» закликав регулятора позбавити ліцензії канал «Наш»: «Який став головним рупором російської пропаганди після закриття каналів Козака-Медведчука».

Юрій Зіневич зазначив, що такі заяви є популізмом. «Тому що процедури ліцензування та позбавлення ліцензії чітко прописані у законі. Національна рада може діяти лише у спосіб прописаний у законі. Ми багато разів говорили по те, що ми не можемо відбирати ні в кого ліцензії. Можемо лише звертатись до суду, який може позбавити ліцензії. Якщо маємо підстави, то ми це робимо як регулятор. Станом на зараз підстав до звернення до суду щодо позбавлення ліцензії каналу «Наш» не має. Ми не можемо діяти усупереч вимогам закону. Я думаю, що пану Порошенко це має бути чудово відомо», – сказав він.

Також за словами пана Зіневича та згідно його інформації, ані Петро Порошенко, ані його політична сила не  звертались до Нацради зі скаргами на порушення каналу «Наш».

 

Джерело Детектор медіа

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше